امروزه قیمت عطر و ادکلن‌های اصل به دلیل بالا رفتن قیمت دلار افزایش زیادی پیدا کرده است. به همین دلیل بیشتر شما عزیزان به خرید عطرهای فیک یا اسانس‌های غیر استاندارد عطر روی آورده‌اید. جالب است بدانید در چند سال اخیر طرح خرید اقساطی عطر در ایران از طریق شرکت اسنپ با عنوان اسنپ پی در حال اجرا است. خرید قسطی عطر می‌تواند برای خیلی از شما عزیزان کاربردی و مهم باشد، زیرا با استفاده از این راه می‌توانید عطر خود را خریداری کنید و قسط ادکلن خود را از ماه بعد پرداخت کنید.

شاید برای شما هم سوال باشد که آیا عطرهای معروف خارجی را هم می‌توانیم قسطی خریداری کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله قابلیت خرید قسطی عطرهای معروف هم در حال اجرا است و بسیاری از کاربران و مشتریان از همین طریق رایحه مورد علاقه خودشان را با بهترین کیفیت همراه خود دارند. حیات پرفیوم هم این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده تا بتوانید عطر موردعلاقه خود را با قیمتی مناسب، به صورت قسطی خریداری کنید.

خرید قسطی عطر از اسنپ پی

اولین شرکتی که توانست پرژه خرید اقساطی عطر را در ایران راه اندازی کند شرکت اسنپ بود. شما عزیزان می توانید با انتخاب پرفیوم و فروشگاه مورد نظر، عطر و ادکلن موردعلاقه خود را از طریق اسنپ پی به صورت قسطی خریداری کنید. شاید برایتان سوال باشد که بهره شرایط اقساطی خرید عطر  چقدر است؟

باید گفت که شما عطر مورد نظر خود را بدون بهره خریداری می‌کنید و هیچ مبلغ اضافه‌تری بابت آن پرداخت نمی‌کنید. با پرداخت قسط ماهانه، هم می‌توانید عطر خود را در همان روز استفاده کنید و هم با پرداخت به صورت قسطی فشار مالی زیادی به شما وارد نخواهد شد. با اینکار لذت رایحه آن عطر برایتان چند برابر می‌شود و لذت بیشتر از آن خواهید برد.

خرید عطر قسطی

فروش اقساطی عطرهای ایرانی

جالب است بدانید، چند سالی هست که عطرهای ایرانی زیادی روانه بازار عطر و ادکلن ایران شده است. قیمت عطرهای ایرانی به نسبت عطر و ادکلن‌های خارجی و معروف آنقدر زیاد نیست ولی با این حال شرایط اقساطی برای این عطرها هم اجرا شده است و شما می‌توانید عطر ایرانی مورد نظر خود را با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا درب منزل دریافت کنید و مبلغ آن را از یک ماه بعد از خرید پرداخت کنید. پس نگران نباشید شما می‌توانید عطرهای نوید محمدزاده را با شرایط اقساطی خیلی راحت خریداری کنید.

آیا عطرهایی که قسطی می‌خریم اصل هستند؟

شاید سوال بالا برای بسیاری از شما عزیزانی که تا به حال از این طریق خرید خود را انجام نداده‌اید پیش بیاید. متاسفانه در بیشتر اوقات زمانی‌ که کالایی را به صورت قسطی خریداری می‌کنید نمی‌توانید به کیفیت آن اعتماد کنید و همیشه این سوال که آیا محصولی که خریداری کرده‌ام اصل است یا اورجینال ذهن شما را درگیر می‌کند.

برای اینکه خیال شما از این موضوع راحت شود باید بگوییم که با انتخاب خرید قسطی عطر و ادکلن هیچ تغییری در کیفیت کالا قسطی شما به وجود نخواهد آمد. یعنی همان عطری که به صورت نقدی خریداری می‌شود در اختیارتان قرار می‌گیرد. اگر با انتخاب مجموعه حیات پرفیوم خرید کالا اقساطی عطر و ادکلن خود را انجام دهید، عطر شما در بسته‌بندی اورجینال و اصلی با کیفیت عالی و با همراه داشتن لیبل اصالت کالا درب منزل به شما تقدیم خواهد شد.

لیبل اصالت کالا در خرید اقساطی عطر

یکی دیگر از مواردی که در خرید قسطی عطر بسیار مهم است همراه داشتن لیبل اصالت کالا آن محصول عطری است. قبل از هر چیز کمی با مفهوم لیبل اصالت کالا آشنا شویم: همانطور که می‌دانید عطر و ادکلن‌ها دارای فرمولاسیون‌هایی استاندارد و پیچیده‌ای هستند. عطرهایی که این لیبل را به همراه دارند شرکتی بوده و ترکیبات و فرمولاسیون آنها توسط متخصصان بررسی شده است.

اگر عطری که استفاده می‌کنید از این فرمولاسیون‌های استاندارد در ساخت پیروی نکرده باشد می‌تواند برای شما ایجاد حساسیت کند و شما را آزار دهد. به همین دلیل شرکت‌های وارد کننده و معتبر طی روندی مسائل بهداشتی آن محصول را بررسی می‌کنند و بر روی جعبه لیبل اصالت کالا را می‌چسبانند.

ویژگی‌های خرید قسطی عطر

به طور کلی خرید قسطی ویژگی‌های خاص خودش را دارد که در ادامه آنها را برای شما نام می‌ببریم.

شرایط اقساطی عطر در ایران و جهان

جالب است بدانید که در کشورهای خارجی هم شرایط اقساطی خرید عطر اجرا شده است و بسیاری از مردم دنیا از این طریق عطرهای لوکس را خریداری می‌کنند. در ایران هم تا به امروز این طرح اجرا شده و با توجه به رضایت کاربران می‌تواند گفت که انجام این کار بسیار کاربردی و مفید بوده و شما می‌توتید عطر و ادکلن‌های معروف جهان را با قیمتی مناسب خریداری کنید و از رایحه آنها نهایت لذت را ببرید.

چطور به خرید اقساطی عطر اعتماد کنیم؟

همنطور که گفته شد این کار از طریق شرکت معتبر و شناخته شده اسنپ صورت می‌گیرد و بغیر از آن مجموعه حیات پرفیوم به دلیل داشتن نمادهای اعتماد و فروش عطر و ادکلن‌های اورجینال می‌توانید نشانه‌ای برای اعتماد شما عزیزان باشد. با خرید قسطی از حیات پرفیوم عطر اورجینال خود را درب منزل تحویل بگیرید و از رایحه آن نهایت لذت را ببرید.

شرایط قسطی و تخفیف‌های عطر و ادکلن‌های خارجی

مجموعه حیات پرفیوم به غیر از آنکه شرایط فروش عطر و ادکلن‌ها را دارد، تخفیف‌ها و همینطور آفرهای ویژه‌ای هم بر روی ادکلن‌های شناخته شده برای شما عزیزان دارد. شما می‌توانید با مراجعه به شعب حضوری و غیر حضوری حیات پرفیوم از این آفرها و تخفیقات برای خرید نقدی خود اقدام کنید همینطور می‌توانید آن کالا را با شرایط قسطی خریداری کنید.

خرید قسطی عطر از حیات پرفیوم

مجموعه آرایشی و بهداشتی حیات پرفیوم این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده تا بتوانید عطر و ادکلن مورد علاقه خود را با قیمتی مناسب، همچنین کیفیتی بالا به صورت اقساطی و بدون بهره و سود خریداری کنید و از رایحه عطر و ادکلن خود لذت ببرید. حیات پرفیوم با فروش ادکلن قسطی بدون سود این امکان را برای شما فراهم کرده تا عطرهای گران را درب منزل تحویل بگیرید و پرداخت آنها را از یک ماه بعد از خرید انجام دهید.

با این روش شما عزیزان می‌توانید برای خودتان بهترین عطرها را انتخاب کنید. همینطور با شرایط قسطی خرید عطر این امکان برایتان فراهم شده تا برای عزیزان خود از طریق این راه با قیمتی مناسب عطری گران و ارزشمند به آنها هدیه دهید و مبلغ آن را در چهار قسط پرداخت کنید.