چرا حیات موفق است؟

مجموعه حیات از کجا آمد و به کجا رسید!

 

موسسین جوان مجموعه “حیات” با شناخت و درک صحیحی از نیاز مشتریان و با اتکا به تجربیات ارزشمند و پیشینه ای که سالیان سال ، خانواده در امر خرید و فروش و ساخت انواع طلا و جواهر داشته و به نیک نامی شهرت داشتند مصمم گردیدند که فعالیت خود را در زمینه عرضه انواع مصنوعات طلا و جواهر با برند “حیات” آغاز نمایند.
شروع فعالیت مجموعه ” حیات” از ابتدای سال ۱۴۰۰ آغاز گردید و علی رغم شیوع گسترده ویروس کرونا و تعطیلی و محدودیت های ایجاد شده برای کسب و کارها که تاثیر قابل توجهی در روند راه اندازی ایجاد نمود ، با استعانت از یاری پروردگار و جدیت و اراده قوی موسسین مجموعه ، توانستند در اولین سال شروع فعالیت نسبت به افتتاح هفت شعبه در تهران برای عرضه مصنوعات طلا و جواهر و خدمت رسانی به هم وطنان عزیزمان اقدام نمایند.
با بکار گیری نیرو جوان خانم که اکثرا دانشجو و یا به تازگی فارغ التحصیل شده بودند در امر فروش و آموزش آنان در همین مدت کوتاه این کادر مجرب و متخصص توانستند در کلیه شعب رضایت خاطر مشتریان عزیز را به بهترین شکل ممکن کسب نمایند.

محصولات با کیفیت

تمایز با در خرید

ارسال رایگان

تحویل خیلی سریع

خریداران وفادار

به پاس اعتماد شما

بهترین های ایران

همه در فروشگاه ما

از اینکه به پشتوانه شما برندهایی معتبر خلق کرده‌ایم مفتخریم.

برخی از شرکت‌های حیات

اخذ نمایندگی حیات پرفیوم

با فروشگاه ما به راحتی بفروشید

در صورت تمایل برای فروش در حیات پرفیوم می‌توانید درخواست خود را به همکاران ما ارجاع داده تا بررسی‌های لازمه را انجام دهند تا یکی از همکاران ما در مجموعه حیات باشید.

در نقاط پرفروش شهر

مکان یابی دقیق

ارزش وقتتان را بدانید

وقت شما طلاست

معرفی محصولات شما

در دسترس باشید

ارسال رایگان محصولات

حمل و نقل رایگان