چرا حیات موفق است؟

مجموعه حیات از کجا آمد و به کجا رسید!

 

موسسین جوان مجموعه “حیات” با شناخت و درک صحیحی از نیاز مشتریان و با اتکا به تجربیات ارزشمند و پیشینه ای که سالیان سال ، خانواده در امر خرید و فروش و ساخت انواع طلا و جواهر داشته و به نیک نامی شهرت داشتند مصمم گردیدند که فعالیت خود را در زمینه عرضه انواع مصنوعات طلا و جواهر با برند “حیات” آغاز نمایند.
شروع فعالیت مجموعه ” حیات” از ابتدای سال ۱۴۰۰ آغاز گردید و علی رغم شیوع گسترده ویروس کرونا و تعطیلی و محدودیت های ایجاد شده برای کسب و کارها که تاثیر قابل توجهی در روند راه اندازی ایجاد نمود ، با استعانت از یاری پروردگار و جدیت و اراده قوی موسسین مجموعه ، توانستند در اولین سال شروع فعالیت نسبت به افتتاح هفت شعبه در تهران برای عرضه مصنوعات طلا و جواهر و خدمت رسانی به هم وطنان عزیزمان اقدام نمایند.
با بکار گیری نیرو جوان خانم که اکثرا دانشجو و یا به تازگی فارغ التحصیل شده بودند در امر فروش و آموزش آنان در همین مدت کوتاه این کادر مجرب و متخصص توانستند در کلیه شعب رضایت خاطر مشتریان عزیز را به بهترین شکل ممکن کسب نمایند.
مصنوعات طلا عرضه شده در کلیه شعب از جنس طلای ۱۸ عیار بوده و کلیه کارمزدها و فاکتور ها مطابق ضوابط اتحادیه محترم صنف طلا اعمال میگردد.
بزودی با اعطای نمایندگی در سراسر کشور به متقاضیانی که ابراز تمایل به دارا بودن نمایندگی ” حیات ” را دارند و راه اندازی شعب جدید این برند تبدیل به یک برند سراسری در عرضه طلا و جواهر در کشور خواهد شد .
کلیه شعب “حیات” جهت رفاه حال مشتریان عزیز در طول هفته و حتی ایام تعطیل با انجام فروش غیر حضوری از طریق اینستاگرام و سایت و ارسال مصنوعات به کلیه نقاط کشور آماده خدمت رسانی می باشد.

محصولات با کیفیت

تمایز با در خرید

ارسال رایگان

تحویل خیلی سریع

خریداران وفادار

به پاس اعتماد شما

بهترین های ایران

همه در فروشگاه ما

از اینکه به پشتوانه شما برندهایی معتبر خلق کرده‌ایم مفتخریم.

برخی از شرکت‌های حیات

اخذ نمایندگی حیات پرفیوم

با فروشگاه ما به راحتی بفروشید

در صورت تمایل برای فروش در حیات پرفیوم می‌توانید درخواست خود را به همکاران ما ارجاع داده تا بررسی‌های لازمه را انجام دهند تا یکی از همکاران ما در مجموعه حیات باشید.

shopping-store
در نقاط پرفروش شهر

مکان یابی دقیق

timer
ارزش وقتتان را بدانید

وقت شما طلاست

ecommerce
معرفی محصولات شما

در دسترس باشید

delivery-truck
ارسال رایگان محصولات

حمل و نقل رایگان