منو
فیلتر شهر انتخاب مکان فیلتر شهر
مکان را جهت فیلتر محصولات انتخاب کنید

گالری طلا و جواهر حیات از کجا آمد و به کجا رسید!

موسسین جوان مجموعه “حیات” با شناخت و درک صحیحی از نیاز مشتریان و با اتکا به تجربیات ارزشمند و پیشینه ای که سالیان سال ، خانواده در امر خرید و فروش و ساخت انواع طلا و جواهر داشته و به نیک نامی شهرت داشتند مصمم گردیدند که فعالیت خود را در زمینه عرضه انواع مصنوعات طلا و جواهر با برند “حیات” آغاز نمایند.
شروع فعالیت مجموعه ” حیات” از ابتدای سال ۱۴۰۰ آغاز گردید و علی رغم شیوع گسترده ویروس کرونا و تعطیلی و محدودیت های ایجاد شده برای کسب و کارها که تاثیر قابل توجهی در روند راه اندازی ایجاد نمود ، با استعانت از یاری پروردگار و جدیت و اراده قوی موسسین مجموعه ، توانستند در اولین سال شروع فعالیت نسبت به افتتاح هفت شعبه در تهران برای عرضه مصنوعات طلا و جواهر و خدمت رسانی به هم وطنان عزیزمان اقدام نمایند.
با بکار گیری نیرو جوان خانم که اکثرا دانشجو و یا به تازگی فارغ التحصیل شده بودند در امر فروش و آموزش آنان در همین مدت کوتاه این کادر مجرب و متخصص توانستند در کلیه شعب رضایت خاطر مشتریان عزیز را به بهترین شکل ممکن کسب نمایند.
مصنوعات طلا عرضه شده در کلیه شعب از جنس طلای ۱۸ عیار بوده و کلیه کارمزدها و فاکتور ها مطابق ضوابط اتحادیه محترم صنف طلا اعمال میگردد.
بزودی با اعطای نمایندگی در سراسر کشور به متقاضیانی که ابراز تمایل به دارا بودن نمایندگی ” حیات ” را دارند و راه اندازی شعب جدید این برند تبدیل به یک برند سراسری در عرضه طلا و جواهر در کشور خواهد شد .
کلیه شعب “حیات” جهت رفاه حال مشتریان عزیز در طول هفته و حتی ایام تعطیل با انجام فروش غیر حضوری از طریق اینستاگرام و سایت و ارسال مصنوعات به کلیه نقاط کشور آماده خدمت رسانی می باشد.
کالاهایی که دیده اید
فیلتر بر اساس شهر محصول
حیات پرفیوم
فیلتر بر اساس شهر محصول
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

سبد خرید شما خالی است.

حیات پرفیوم